چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > طرح آفاق > مقدمه 
 
 

 

« طرح آفاق »

 

 

مسابقه آموزش فراگیر الزامات قانونی ویژه اعضای هیأت علمی وکارکنان محترم دانشگاه

این جمله معروف که «انسان موجودی باالطبع اجتماعی» است را همگان شنیده اند از دیدگاه اندیشمندان علوم اجتماعی انسان به حکم فطرت وطبیعت خود گرایش به زندگی جمعی وگروهی دارد. علاوه ، انسان ناگریز از زندگی اجتماعی است از طرف دیگر زندگی اجتماعی مستلزم وجود قوانین ، قواعد وقید وبندهایی به منظور نظام بخشی به این زندگی است دوام وقوام یک اجتماع نظام یافته ومبتنی بر قوانین ومقررات به رعایت قوانین وعمل به آنهااز ناحیه افراد جامعه بستگی دارد وبالاخره لازمه عمل به مقررات وتکالیف اجتماعی ، آشنائی افراد نسبت به قوانین وحقوق وتکالیف خویش است. امروزه تمامی جوانب زندگی انسانها در تمامی حوزه ها دارای قواعد ، قوانین ومقررات بسیار گسترده وبعضاً پیچیده است از قوانین مربوط به حقوق فردی گرفته تا مقررات مربوط به سازمانها وادارات مبیّن طیف گسترده آنها است می توان ادعا کرد که بین آشنائی با حقوق وتکالیف قانونی و کیفیت زندگی اجتماعی رابطه مستقیم وجود دارد.

باتوجه به مطالب فوق مدیریت حقوقی ، املاک وقراردادها در نظر دارد به منظور آشنائی هر چه بیشتر پرسنل محترم (به صورت غیرمستقیم ) با قوانین و مقررات مختلف وبا شعار «آموزش فراگیر الزامات قانونی»  ودر قالب طرحی تحت عنوان طرح آفاق به صورت مستمر متون قوانین را به همراه توضیح وتفسیر مختصر تهیه و به صورت سیستمی هر هفته برای همکاران محترم ارسال نماید و به منظور ارزیابی بازخورد طرح هر ماه نسبت به برگزاری مسابقه اقدام نماید.

در ضمن به 10 نفر از افرادی که به 3 سوال از 4 سوال مطرح شده پاسخ صحیح دهند، 10عدد کارت هدیه 500.000 ریالی اعطاء خواهد شد.

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک: info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.